
baza firm
zobacz firmyz branży
energetycznej
ogłoszenia
poznaj ofertęfirm i użytkowni-
ków serwisu
newsy
dowiedz sięco dzieje
się w branży
forum
poznaj opiniespecjalistów
i uzytkowników
kalkulatory
wylicz kosztyalternatywnych
źródeł energii
Jeśli zapomniałeś(aś) hasło podaj swój adres e-mail, który podałeś(aś) przy rejestracji. Następnie zaproponuj nowe hasło.
Link aktywacyjny zostanie wysłany na adres e-mail.
wydarzenia |
ponad rok temu
26.11.2013 Ewa Bielińska komentarzy 0 ocen 0 (0%) |
A A A |
Podziel się linkiem ze znajomym.
W imieniu własnym i Organizatorów – Zespołu CBE Polska – zapraszamy do udziału w II edycji specjalistycznego seminarium „Nowy system gwarancji pochodzenia energii odnawialnej (GoO). Procedury, pozyskiwanie, obrót”, które odbędzie się 17 grudnia br. roku w Warszawie.
Wydarzenie zostanie poprowadzone przez Dr Zdzisława Murasa i będzie w całości poświęcone proceduralnym i formalnym kwestiom związanym z funkcjonowaniem nowego systemu w Polsce. Szczegółowo omówiona zostanie rola Wytwórcy oraz Operatora sieci, a także ich wzajemne relacje i obowiązki. Gwarancja pochodzenia wydawana jest przez URE na pisemny wniosek podmiotu wytwarzającego energię elektryczną w OZE, skierowany do operatora systemu elektroenergetycznego lub przesyłowego, na terenie którego nastąpiło przyłączenie źródła do sieci.
Wśród najważniejszych zagadnień Seminarium:
Do udziału w seminarium zapraszamy wszystkie podmioty zobligowane i zainteresowane funkcjonowaniem systemu gwarancji pochodzenia, w szczególności:
Szczegółowy program wydarzenia, a także dodatkowe informacje związane z wydarzeniem, można znaleźć pod adresem: http://cbepolska.pl/pl/ii-seminarium-nowy-system-gwarancji-pochodzenia-energii-odnawialnej-goo.html
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr +48 22 82 77 123
+ | 0 głosów: 0 (0%) 0 | - |
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). | dodaj komentarzbądź pierwszy! |
![]() ![]() |
Projekt i wykonanie: Agencja reklamowa IdealMedia Partnerzy: Studnie glebinowe Zaloguj do poczty: poczta.portalenergia.pl
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013
|
![]() |
![]() |
![]() |