Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

ankieta nie istnieje

PROSUMENT w Szczecinie

bieżące ponad rok temu    19.12.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 0 (0%)
A A A

Podziel się linkiem ze znajomym.

Twoja nazwa
podaj swój adres e-mail
podaj adres e-mail znajomego
PROSUMENT w Szczecinie portal energia
fot. NFOSiGW

W Szczecinie, w biurze przy al. Wojska Polskiego 36U/1 można już składać wnioski o dofinansowanie na zakup i montaż instalacji do produkcji energii elektrycznej lub energii elektrycznej i ciepła.

15 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby - Punktu Obsługi Programu Prosument przy al. Wojska Polskiego 36U/1 w Szczecinie, gdzie będzie można złożyć wnioski dla osób fizycznych, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych.

- To będzie całkiem nowe doświadczenie w naszej pracy bowiem dotąd nie zajmowaliśmy się bezpośrednią obsługą osób fizycznych. Liczymy na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców województwa zachodniopomorskiego – powiedział Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie Jacek Chrzanowski.

W uroczystości udział wzięli: Senator RP Norbert Obrycki oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Wniosek wraz z wykazem załączników dostępny jest na stronie internetowej www.wfos.szczecin.pl w zakładce PROSUMENT. Wypełnione dokumenty należy składać w biurach Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie i Koszalinie:

Punkt Obsługi Programu Prosument w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 36U/1
70 – 475 Szczecin
w godz. 9:00 – 17:00

Biuro w Koszalinie
ul. Kościuszki 33
75-415 Koszalin
w godz. 7.30 – 15.30

Wnioski można też przesyłać drogą pocztową.

NFOŚiGW

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza