Clima Komfort pompy ciepła
ankieta nie istnieje
energia tradycyjna ››      Gaz płynny   (101) ››      Olej opałowy   (55) ››      Węgiel   (40) ››      Eko-groszek   (24) ››      Drewno   (42) ››      Pellet   (84) ››      Brykiet   (63) ››      Projektanci   (347) energia odnawialna ››      Pompy ciepła   (572) ››      Geotermia   (300) ››      Rekuperacja   (133) ››      Energetyka słoneczna   (499) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (203) ››      Energetyka wiatrowa   (85) ››      Odnawialne źródła energii   (169) ››      Projektanci   (486) ››      Promotorzy   (2) znajdź firmy w swoim regionie

Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

Podsumowanie targów Symas i Maintenance 2014

bieżące ponad rok temu    12.11.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 0 (0%)
A A A

Podziel się linkiem ze znajomym.

Twoja nazwa
podaj swój adres e-mail
podaj adres e-mail znajomego
Podsumowanie targów Symas i Maintenance 2014 portal energia
fot. nadesłane

29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów. Udział w imprezie był okazją do poznania najnowszych technologii, wymiany informacji oraz nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych.

Celem targów SyMas jest przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Natomiast na targach Maintenance można zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystywanymi w działach Utrzymania Ruchu.

Tegoroczne targi były rekordowe – odnotowały ponad 50% wzrost liczby wystawców. Zgromadziły najlepszych specjalistów z ponad 150 firm m.in. z Polski, Francji, USA, Szwecji, Danii, Czech i Belgii. Organizatorzy przygotowali również specjalne narodowe pawilony wystawców z Niemiec i Holandii.

Szczególną uwagę odwiedzających targi zwróciła Strefa ATEX, obejmująca zarówno ofertę zabezpieczeń stosowanych w strefach zagrożonych wybuchami, prezentowaną na stoiskach wystawców, jak i w ramach seminariów. Drugą ze stref prezentowanych na Targach była STREFA OUTSOURCINGU, gdzie wystawcy prezentowali usługi serwisowe, doradcze oraz szkoleniowe w zakresie utrzymania ruchu.

Gośćmi targów były w większości osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych.

Wśród gości ankietowanych podczas targów zdecydowana większość pozytywnie oceniła ofertę prezentowaną na targach doceniając jej kompleksowość i różnorodność. Odwiedzający podkreślali również komfort i estetykę nowej hali wystawienniczej, w której odbyła się impreza.

Program towarzyszący

Targi to okazja do zdobycia przydatnej wiedzy praktycznej z tzw. „pierwszej ręki”. Wszystko to za sprawą seminariów learnShops™, które jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wykłady i prezentacje przygotowane przez zaproszonych specjalistów charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym.

W ramach targów MAINTENANCE organizatorzy kontynuowali projekt szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Tegoroczna edycja odnotowała ponad 100% wzrost liczby słuchaczy, gromadząc ponad 130 osób chcących pogłębić wiedzę dotyczącą dobrych praktyk produkcyjnych i inżynierskich w działach produkcji i utrzymania ruchu.

Targom SyMas jak co roku towarzyszyła kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji: Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich organizowana przez wieloletniego partnera targów - magazyn Powder&Bulk.

Targi SyMas i Maintenance to impreza zyskująca sobie z roku na rok coraz większe grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Świadczy to o potrzebie ściśle branżowego spotkania ukierunkowanego przede wszystkim na nawiązywanie kontaktów biznesowych i poszerzanie wiedzy o nowościach produktowych i technologicznych. Mamy nadzieję, że kolejna edycja targów, która odbędzie się 6 i 7 października 2015 w EXPO Kraków również spełni oczekiwania wystawców i odwiedzających.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
 
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza
A2 - idealmedia dół