Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

ankieta nie istnieje

Inwestycja w energetykę wiatrową - zobacz film z ostatniego szkolenia

bieżące ponad rok temu    31.10.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 0 (0%)
A A A

Podziel się linkiem ze znajomym.

Twoja nazwa
podaj swój adres e-mail
podaj adres e-mail znajomego
Inwestycja w energetykę wiatrową - zobacz film z ostatniego szkolenia portal energia

Film prezentuje zdjęcia i nagrania ze szkolenia organizowanego przez W4E "Inwestycja w energetykę wiatrową - prawo, technika, projektowanie, użytkowanie", które odbyło się 19 września 2014 w Kamieńsku k. Bełchatowa.

W czasie sesji wykładowej ekspert W4E przybliżył zagadnienia prawne związane z nową ustawą o OZE. Wyjaśnił również, jakie kroki trzeba podjąć, by z sukcesem zrealizować inwestycję w elektrownię wiatrową, a także tłumaczył w oparciu o ciekawe przykłady, jakie konsekwencje niosą ze sobą błędy projektowe.

Główną atrakcją szkolenia była możliwość odbycia warsztatów na farmie wiatrowej Kamieńsk, prowadzonych przez operatora parku oraz producenta turbin. Dodatkowo uczestnicy mieli okazję obserwować ćwiczenia strażaków związane z ewakuacją z turbiny wiatrowej.

Organizowane przez W4E szkolenie spełniło oczekiwania 93,30% jego uczestników. Wysoko ocenili oni również jego wartość merytoryczną oraz poziom organizacji.

Zapraszamy na drugą edycję szkolenia, która odbędzie się 5.12.2014!

Szczegółowe informacje:
http://www.w4e.pl/szkolenia/program
biuro@w4e.pl
+48 42 236 50 60

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza