Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

ankieta nie istnieje

Clima Komfort - profesjonalizm i nowoczesność!

bieżące ponad rok temu    13.06.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 2 (100%)
A A A

Podziel się linkiem ze znajomym.

Twoja nazwa
podaj swój adres e-mail
podaj adres e-mail znajomego
Clima Komfort - profesjonalizm i nowoczesność! portal energia

Jeżeli planujesz instalację klimatyzacji, pompy ciepła, wentylacji mechanicznej lub jesteś zainteresowany osuszaniem powietrza, możesz skorzystać z usług firmy Clima Komfort. Grudziądzka firma to właściwy adres dla wszystkich, którzy w swym domu, biurze czy przedsiębiorstwie chcą zainwestować w  energooszczędne technologie, korzystając z usług profesjonalistów.


Kompleksowa obsługa systemów

Firma Clima Komfort to specjalista w zakresie systemów grzewczych, klimatyzacji, wentylacji oraz osuszania powietrza. W swej ofercie proponuje kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji - od tworzenia koncepcji i opracowania projektów, przez dostawę, montaż, a także uruchomienie urządzeń, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów.

Firma jest autoryzowanym przedstawicielem znanych i cenionych producentów takich jak: Neura AG, Vesttherm, DehuTech, SAMSUNG czy LG.


Klimatyzacja – komfort i nowoczesność

Jako Autoryzowany Partner i Stacja Serwisowa firmy LG Electronics, Clima Komfort oferuje pełną gamę urządzeń klimatyzacyjnych tej marki. Znajdziemy wśród nich klimatyzatory pokojowe, komercyjne, systemy Multi i Multi V. Wszystkie te urządzenia działają w oparciu o ekologiczne technologie i nowoczesne systemy oczyszczania powietrza.

Klimatyzatory pokojowe, w tym modele z linii Presige, Gallery, Artcool, Deluxe i Standard zaprojektowane zostały tak, aby swymi parametrami odpowiadały zapotrzebowaniu wszystkich potencjalnych klientów. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania przekładają się na niezawodność i wydajność urządzeń, czystość środowiska, a przede wszystkim komfort użytkowania. Co ciekawe, najnowsze klimatyzatory pomagają w walce z alergenami i wirusami krążącymi w powietrzu, a dzięki pracy w trybie cichym stają się niemal bezgłośne. Estetyczny design wielu modeli sprawia, że są one ciekawym elementem dekoracyjnym naszych domów.

W ofercie Clima Komfort znajduje się również szeroki wybór klimatyzatorów komercyjnych, przeznaczonych do instalacji w obiektach takich jak: restauracje, hotele, biura i sale konferencyjne. Są wśród nich funkcjonalne i dyskretne klimatyzatory kasetonowe czy też kanałowe oraz wygodne klimatyzatory podstropowe.

Dla tych, którzy  chcą posiadać wiele jednostek wewnętrznych klimatyzacji, opracowano nowoczesne i energooszczędne rozwiązania Multi i MultiV, dzięki którym wszystkie urządzenia budynku mogą być połączone w jeden system.


Pompy ciepła – przede wszystkim niskie koszty eksploatacji

Pompy ciepła są jednym z filarów działalności Clima Komfort. Grudziądzka firma jest Autoryzowanym Przedstawicielem austriackiego producenta NAURA  A.G. i IDM GmbH   oraz duńskiego VESTTHERM A/S. Na swoim koncie posiada 15 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze inwestycji i ponad 2000 realizacji na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, niezawodność, wybór dostosowany do rodzaju i wielkości budynków – to niektóre z cech pomp ciepła oferowanych przez Clima Komfort. W zależności od rodzaju źródła ciepła, którym może być grunt, woda lub powietrze, znajdziemy tu urządzenia takie jak:

  • gruntowa pompa ciepła bezpośrednie odparowanie/woda,
  • gruntowa pompa ciepła glikol/woda
  • pompa ciepła powietrze/woda
  • pompa ciepła do przygotowania c.w.u.

Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją urządzeń, lecz również projektowaniem systemów ogrzewania z pompą ciepła, dostosowanych do potrzeb użytkowników i zapotrzebowania budynków na ciepło. Wykonuje pełny system grzewczy, na który składa się: dolne źródło, główne urządzenie – pompa ciepła i instalacja wewnętrzna centralnego ogrzewania.

Flagowym produktem Clima Komfort są austriackie pompy ciepła NEURA A.G. Te nowoczesne urządzenia charakteryzują się najwyższą średnioroczną sprawnością powyżej 500%, najniższymi kosztami eksploatacji, 10-letnim okresem gwarancyjnym, a przede wszystkim bezawaryjną i efektywną pracą bez względu na temperaturę otoczenia.

Pompy ciepła NEURA są ponadto wyposażone w innowacyjny system sterowania WEB DIALOG. Pozwala on na kontrolowanie urządzenia przez smartfon lub komputer z dowolnego miejsca na ziemi. Podczas nieobecności domowników, dzięki prostej aplikacji mają oni dostęp do aktualnego stanu systemu grzewczego i w razie konieczności mogą dokonać zmian, tak aby urządzenie działało optymalnie.


Osuszanie – pomoc w walce z wilgocią

Clima Komfort jest również dystrybutorem osuszaczy powietrza renomowanych producentów: SPX Flair Delair i DehuTech. Te nowoczesne urządzenia to idealne rozwiązanie  przy walce z nadmierną wilgocią w budynkach, powodującą tworzenie się pleśni i grzybów, a w konsekwencji niszczenie wnętrz. Ich działanie sprawdza się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak również w przedsiębiorstwach, szczególnie tam, gdzie mają miejsce procesy produkcyjne, przechowuje się podatne na wilgoć surowce bądź prowadzone są prace budowlane.

W ofercie firmy nie brakuje osuszaczy przemysłowych, domowych i basenowych. Co więcej istnieje również możliwość wypożyczenia urządzeń na dowolny okres czasu, dzięki czemu unikniemy kosztów zakupu, magazynowania i serwisu.

Produkty dobierane są przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie osuszania, co pozwoli uzyskać optymalne efekty przy korzystnych nakładach finansowych. Nowoczesna technologia urządzeń to z kolei gwarancja bezpiecznej i wygodnej eksploatacji.


Wentylacja – systemy dla każdego

Jedną z gałęzi działalności firmy Clima Komfort jest wentylacja. Tak jak w każdej z wcześniej wymienionych dziedzin, również tu firma  zapewnia kompleksową obsługą systemów wentylacji mechanicznej – od projektu i montażu, po serwis. Swą ofertę kieruje do klientów indywidualnych, a także instytucji publicznych, obiektów przemysłowych i handlowych, gwarantując  wysoką jakość usług i profesjonalizm.

Clima Komfort współpracuje z takimi z producentami central wentylacyjnych i wyposażenia, jak: VBV Engineering, VTS Clima, Swegon, Metalplast czy Venture Industries, oferując m.in. instalacje: nawiewno-wywiewne, z odzyskiem ciepła, oddymiające i napowietrzające, dostosowane do różnych pomieszczeń i wymogów wilgotności.


Współpraca z profesjonalistami

W swej działalności Clima Komfort stawia na profesjonalizm i z profesjonalistami współpracuje. Jednym z partnerów przedsiębiorstwa jest elbląska firma Odwierty.eu, specjalizująca się w wykonywaniu odwiertów pod dolne źródło dla pomp ciepła i studnie głębinowe. Odwierty.eu to doświadczona kadra świadcząca kompleksowe usługi wiertnicze, co przykłada się na w pełni wydajne dolne źródło i sukces całej inwestycji w pompę ciepła. 


Kontakt

Dowiedz się więcej o firmie Clima Komfort, odwiedzając stronę internetową www.climakomfort.pl lub pod adresem:

Clima Komfort Sp. J.
ul. Jeziorna 6
86-300 Grudziądz
tel.: +48 56 46 223 21
fax: +48 56 46 282 49
sekretariat@climakomfort.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza