Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

ankieta nie istnieje
energia tradycyjna ››      Gaz płynny   (0) ››      Olej opałowy   (0) ››      Węgiel   (0) ››      Eko-groszek   (0) ››      Drewno   (0) ››      Pellet   (0) ››      Brykiet   (0) ››      Projektanci   (0) energia odnawialna ››      Pompy ciepła   (230) ››      Geotermia   (2) ››      Rekuperacja   (0) ››      Energetyka słoneczna   (0) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (0) ››      Energetyka wiatrowa   (0) ››      Odnawialne źródła energii   (1) ››      Projektanci   (0) ››      Promotorzy   (2) znajdź firmy w swoim regionie

Clima Komfort - profesjonalizm i nowoczesność!

bieżące ponad rok temu    13.06.2014
Ewa Bielińska
komentarzy 0 ocen 2 (100%)
A A A

Podziel się linkiem ze znajomym.

Twoja nazwa
podaj swój adres e-mail
podaj adres e-mail znajomego
Clima Komfort - profesjonalizm i nowoczesność! portal energia

Jeżeli planujesz instalację klimatyzacji, pompy ciepła, wentylacji mechanicznej lub jesteś zainteresowany osuszaniem powietrza, możesz skorzystać z usług firmy Clima Komfort. Grudziądzka firma to właściwy adres dla wszystkich, którzy w swym domu, biurze czy przedsiębiorstwie chcą zainwestować w  energooszczędne technologie, korzystając z usług profesjonalistów.


Kompleksowa obsługa systemów

Firma Clima Komfort to specjalista w zakresie systemów grzewczych, klimatyzacji, wentylacji oraz osuszania powietrza. W swej ofercie proponuje kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji - od tworzenia koncepcji i opracowania projektów, przez dostawę, montaż, a także uruchomienie urządzeń, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów.

Firma jest autoryzowanym przedstawicielem znanych i cenionych producentów takich jak: Neura AG, Vesttherm, DehuTech, SAMSUNG czy LG.


Klimatyzacja – komfort i nowoczesność

Jako Autoryzowany Partner i Stacja Serwisowa firmy LG Electronics, Clima Komfort oferuje pełną gamę urządzeń klimatyzacyjnych tej marki. Znajdziemy wśród nich klimatyzatory pokojowe, komercyjne, systemy Multi i Multi V. Wszystkie te urządzenia działają w oparciu o ekologiczne technologie i nowoczesne systemy oczyszczania powietrza.

Klimatyzatory pokojowe, w tym modele z linii Presige, Gallery, Artcool, Deluxe i Standard zaprojektowane zostały tak, aby swymi parametrami odpowiadały zapotrzebowaniu wszystkich potencjalnych klientów. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania przekładają się na niezawodność i wydajność urządzeń, czystość środowiska, a przede wszystkim komfort użytkowania. Co ciekawe, najnowsze klimatyzatory pomagają w walce z alergenami i wirusami krążącymi w powietrzu, a dzięki pracy w trybie cichym stają się niemal bezgłośne. Estetyczny design wielu modeli sprawia, że są one ciekawym elementem dekoracyjnym naszych domów.

W ofercie Clima Komfort znajduje się również szeroki wybór klimatyzatorów komercyjnych, przeznaczonych do instalacji w obiektach takich jak: restauracje, hotele, biura i sale konferencyjne. Są wśród nich funkcjonalne i dyskretne klimatyzatory kasetonowe czy też kanałowe oraz wygodne klimatyzatory podstropowe.

Dla tych, którzy  chcą posiadać wiele jednostek wewnętrznych klimatyzacji, opracowano nowoczesne i energooszczędne rozwiązania Multi i MultiV, dzięki którym wszystkie urządzenia budynku mogą być połączone w jeden system.


Pompy ciepła – przede wszystkim niskie koszty eksploatacji

Pompy ciepła są jednym z filarów działalności Clima Komfort. Grudziądzka firma jest Autoryzowanym Przedstawicielem austriackiego producenta NAURA  A.G. i IDM GmbH   oraz duńskiego VESTTHERM A/S. Na swoim koncie posiada 15 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze inwestycji i ponad 2000 realizacji na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, niezawodność, wybór dostosowany do rodzaju i wielkości budynków – to niektóre z cech pomp ciepła oferowanych przez Clima Komfort. W zależności od rodzaju źródła ciepła, którym może być grunt, woda lub powietrze, znajdziemy tu urządzenia takie jak:

  • gruntowa pompa ciepła bezpośrednie odparowanie/woda,
  • gruntowa pompa ciepła glikol/woda
  • pompa ciepła powietrze/woda
  • pompa ciepła do przygotowania c.w.u.

Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją urządzeń, lecz również projektowaniem systemów ogrzewania z pompą ciepła, dostosowanych do potrzeb użytkowników i zapotrzebowania budynków na ciepło. Wykonuje pełny system grzewczy, na który składa się: dolne źródło, główne urządzenie – pompa ciepła i instalacja wewnętrzna centralnego ogrzewania.

Flagowym produktem Clima Komfort są austriackie pompy ciepła NEURA A.G. Te nowoczesne urządzenia charakteryzują się najwyższą średnioroczną sprawnością powyżej 500%, najniższymi kosztami eksploatacji, 10-letnim okresem gwarancyjnym, a przede wszystkim bezawaryjną i efektywną pracą bez względu na temperaturę otoczenia.

Pompy ciepła NEURA są ponadto wyposażone w innowacyjny system sterowania WEB DIALOG. Pozwala on na kontrolowanie urządzenia przez smartfon lub komputer z dowolnego miejsca na ziemi. Podczas nieobecności domowników, dzięki prostej aplikacji mają oni dostęp do aktualnego stanu systemu grzewczego i w razie konieczności mogą dokonać zmian, tak aby urządzenie działało optymalnie.


Osuszanie – pomoc w walce z wilgocią

Clima Komfort jest również dystrybutorem osuszaczy powietrza renomowanych producentów: SPX Flair Delair i DehuTech. Te nowoczesne urządzenia to idealne rozwiązanie  przy walce z nadmierną wilgocią w budynkach, powodującą tworzenie się pleśni i grzybów, a w konsekwencji niszczenie wnętrz. Ich działanie sprawdza się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak również w przedsiębiorstwach, szczególnie tam, gdzie mają miejsce procesy produkcyjne, przechowuje się podatne na wilgoć surowce bądź prowadzone są prace budowlane.

W ofercie firmy nie brakuje osuszaczy przemysłowych, domowych i basenowych. Co więcej istnieje również możliwość wypożyczenia urządzeń na dowolny okres czasu, dzięki czemu unikniemy kosztów zakupu, magazynowania i serwisu.

Produkty dobierane są przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie osuszania, co pozwoli uzyskać optymalne efekty przy korzystnych nakładach finansowych. Nowoczesna technologia urządzeń to z kolei gwarancja bezpiecznej i wygodnej eksploatacji.


Wentylacja – systemy dla każdego

Jedną z gałęzi działalności firmy Clima Komfort jest wentylacja. Tak jak w każdej z wcześniej wymienionych dziedzin, również tu firma  zapewnia kompleksową obsługą systemów wentylacji mechanicznej – od projektu i montażu, po serwis. Swą ofertę kieruje do klientów indywidualnych, a także instytucji publicznych, obiektów przemysłowych i handlowych, gwarantując  wysoką jakość usług i profesjonalizm.

Clima Komfort współpracuje z takimi z producentami central wentylacyjnych i wyposażenia, jak: VBV Engineering, VTS Clima, Swegon, Metalplast czy Venture Industries, oferując m.in. instalacje: nawiewno-wywiewne, z odzyskiem ciepła, oddymiające i napowietrzające, dostosowane do różnych pomieszczeń i wymogów wilgotności.


Współpraca z profesjonalistami

W swej działalności Clima Komfort stawia na profesjonalizm i z profesjonalistami współpracuje. Jednym z partnerów przedsiębiorstwa jest elbląska firma Odwierty.eu, specjalizująca się w wykonywaniu odwiertów pod dolne źródło dla pomp ciepła i studnie głębinowe. Odwierty.eu to doświadczona kadra świadcząca kompleksowe usługi wiertnicze, co przykłada się na w pełni wydajne dolne źródło i sukces całej inwestycji w pompę ciepła. 


Kontakt

Dowiedz się więcej o firmie Clima Komfort, odwiedzając stronę internetową www.climakomfort.pl lub pod adresem:

Clima Komfort Sp. J.
ul. Jeziorna 6
86-300 Grudziądz
tel.: +48 56 46 223 21
fax: +48 56 46 282 49
sekretariat@climakomfort.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Komentarze (0) portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza