BUDMA 2014: Glen Dimplex zmierza w kierunku jak najwyższej sprawności

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014. Przez cztery dni gościliśmy w Poznaniu, gdzie na największych targach w Polsce i Europie Środkowej zebrało się ok. 1000 wystawców i blisko 50 tysięcy zwiedzających.

Oko naszej kamery towarzyszyło targowym wydarzeniom, przeprowadziliśmy również wiele ciekawych rozmów. Krótkiego wywiadu udzielił nam m.in. Adam Koniszewski z firmy Glen Dimplex - wiodącego producenta pomp ciepła w naszym kraju i na świecie.

-Swoją obecnością na targach chcemy umocnić naszą pozycję w rozwoju pomp ciepła. Jestesmy tu również dla naszych partnerów, którymi są firmy inżynierskie i projektowe. Firma zmierza w kierunku innowacyjnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej sprawności - czyli współczynnika COP. Najważniejsze jest jednak budowanie i planowanie całej inwestycji, aby można było osiągnąć wysoką sprawność - mówił Adam Koniszewski

W Poznaniu firma Glen Dimplex zaprezentowała niektóre ze swoich urządzeń, w tym nowości i innowacje technologiczne zastosowane w pompach ciepła. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu przygotowanego przez nasz portal, z któego dowiedzą się Państwo, dlaczego warto zainteresować się inwestycją w pompy ciepła.