Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (193) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (43) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (256) ››      Praca   (407)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
 
numer ogłoszenia 1006, dodano 18-07-10, odsłon 1856, edytuj

Internetowy sklep Sarmata.pl zajmował się dotychczas w sprzedaży elektrycznych urządzeń grzejnych, przede wszystkim tych działających w oparciu o emisję podczerwieni. Takie systemy grzejne wpisują się doskonale w prowadzone w Polsce na coraz większą skalę działania mające poprawić jakość powietrza, którym oddychamy wszyscy.   

Konsekwencją powyżej wspomnianych akcji jest, między innymi, akcja wymiany przestarzałych kotłów grzewczych oraz pieców na nowocześniejsze, posiadające dużą efektywnością spalania, o znacząco mniejszej emisji obciążających środowisko spalin. To powoduje wzrost popytu nie jedynie na tego rodzaju urządzenia ogrzewające, ale także na konieczne przy ich montażu odpowiednie systemy kominowe. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, właśnie o te ostatnie sklep Sarmata.pl rozszerzył swą propozycję, podejmując współpracę ze znanym krajowym producentem tego rodzaju systemów, firmą Wadex.  

Oferta firmy Wadex, osiągalna w sklepie Sarmata.pl, to pełna gama systemów spalinowych do kotłów z zamkniętą komorą spalania, jak i stosowanych przy kotłach na drewno i paliwo stałe. Oferta obejmuje systemy montowane wewnątrz budynków, jak i kominy zewnętrzne. Oferta Wadex to nie jedynie systemy kominowe i przewody spalinowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym, ale również wykorzystywane we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych.   

Cały asortyment wyrobów firmy Wadex wykonany jest z najwyższej jakości blachy stalowej, zapewniającej  przez wiele lat trwałość i bezawaryjność. Poza systemami kominowymi w ofercie znajdziemy również wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne przy montażu instalacji kominowych, a także przyłącza do kominków i pieców stałopalnych.  

Pełna oferta na stronie sklepu sarmata.pl/systemy-kominowe. Zapraszamy!

dane kontaktowe
mapa dojazdu
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.
Wrocław 53-238 ul. ul. Ostrowskiego30
tel. 717575830
wyślij wiadomość e-mail ›
zgłoś do moderacji