Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (193) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (43) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (256) ››      Praca   (407)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu

numer ogłoszenia 726, dodano 14-11-19, odsłon 2284, edytuj
sprzedamPraca

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
    Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Grävenwiesbach

Nr referencyjny: DE/16/LKW/ FaM

Praca od zaraz

Obowiązki:
- Praca w charakterze kierowcy kat. C+E

Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. C lub C+E
- Karta kierowcy , wpis Kod 95
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Brak nałogów

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
- Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne
- Pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Dodatek świąteczny
- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres E-MAIL z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny.

dane kontaktowe
mapa dojazdu
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.
Zielona Góra
tel. kom. 669 851 420