Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (187) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (41) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (219) ››      Praca   (406)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
 
numer ogłoszenia 95, dodano 13-06-10, odsłon 3750, edytuj

Sprzedam nową pompę ciepła powietrze/woda o mocy 6.0 KW z zasobnikiem 200L wykonanym ze stali nierdzewnej firmy CHIGO model KRS-X6WF/CL/200L z trzyletnią gwarancją, zasilanie 230V POMPA CIEPŁA POSIADA ZBIORNIK WYPOSAŻONY W DWIE WĘŻOWNICE Dodatkowa wężownica w zbiorniku sprawia, że znacznie wzrasta funkcjonalność pompy ciepła CHIGO. Druga wężownica może zostać wykorzystana na wiele sposobów: Cena 5400zł . Podana cena zawiera 8% VAT i dotyczy zakupu przez osoby prywatne z odrębnie kalkulowaną usługą montażu. Dla firm podatek VAT wynosi 23 %. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności urządzeń.

 

Możliwość montażu przez wykwalifikowanych serwisantów. Cena montażu w zależności od stopnia jego trudności od 500 do 800 zł. MONTUJĄC POMPĘ CIEPŁA WODY UŻYTKOWEJ UZYSKASZ NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI, SĄ ONE ŚREDNIO: 3,5 razy niższe od podgrzewaczy elektrycznych 2,5 razy niższe od kotłów zasilanych olejem opałowym 1,8 razy niższe od podgrzewaczy gazowych 0,2 razy niższe od kolektorów słonecznych Pompa ciepła firmy CHIGO przeznaczona jest do podgrzewania wody, Wykorzystuje sprężarkowy obieg chłodniczy do przeniesienia ciepła zawartego w powietrzu zewnętrznym do wody. Jednostka zewnętrzna (parowacz) podłączany jest do jednostki wewnętrznej (skraplacz w postaci zasobnika wody) tworząc razem kompletną pompę ciepła typu powietrze-woda. Układ sterowany jest przy pomocy naściennego regulatora z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Wszystkie funkcje pompy ciepła są kontrolowane przez sterownik. Zakres nastawy temperatury wody na wyjściu wynosi 40-60º C. Kiedy temperatura w zbiorniku spadnie o 5º C będzie to zarejestrowane przez urządzenie i automatycznie rozpocznie podgrzewanie wody do temperatury nastawionej na panelu sterowania. Dzięki zastosowaniu dobrej izolacji zbiornika z wodą temperatura wody nie powinna spaść o więcej niż 8º C w ciągu 24 godzin. Więcej informacji na www.chigo.pl. W ciągłej sprzedaży po promocyjnych cenach posiadamy klimatyzatory, pompy ciepła,kurtyny powietrzne firmy CHIGO, LG, SAMSUNG. Zapraszamy! FIRMA PHU RYLEX. ul. Sienkiewicza 3 07-322 Małkinia Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 602571046 CEZARY, lub firma PHU RYLEX 029/7455340 pon.-sob. w godzinach 8-17. 1) Może być podłączona do kotła centralnego ogrzewania, dzięki czemu można bedzie podgrzewać wodę w zbiorniku również wtedy, gdy temperatura powietrza na zewnątrz jest zbyt niska dla korzystania z funkcji pompy ciepła. 2) Może równie dobrze zostać podłączona do paneli solarnych, dzieki czemu w słoneczne dni woda w zbiorniku będzie podgrzewana minimalnym nakładem energetycznym. 3) Może być włączona w układ ogrzewania podłogowego i w okresach wiosennym i jesiennym korzystać z pompy ciepła CHIGO jako źródła ciepła dla ogrzewania podłogowego. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności urządzeń.
strona WWW: www.rylex-malkinia

dane kontaktowe
mapa dojazdu
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.
Małkinia 07-322 ul. Sienkiewicza3
tel. 297455340, tel. kom. 602571046
zgłoś do moderacji