Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (185) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (41) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (204) ››      Praca   (406)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
 
numer ogłoszenia 744, dodano 14-12-10, odsłon 2055, edytuj

Dom parterowy z wiatą w technologii szkieletowej z wypełnieniem pianą poliuretanową z działką o powierzchni 516 m2 o numerze 736 na Osiedlu Kryształowym w Morzyczynie

- dom o pow. 103,2 m2 (salon z aneksem kuchennych, trzy sypialnie, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze i wiata garażowa 15,1 m2),
- nasłoneczniona, uzbrojona działka budowlana o pow. 516m2
- ogrodzenie frontowe działki z cegły,
- stan deweloperski z wykończeniem domu na zewnątrz,
- budynek zaprojektowany i wykonany w standardzie budynku niskoenergetycznego (NF 40)
- instalacja ogrzewania z gruntową pompą ciepła
- ogrzewanie podłogowe + posadzka anhydrytowa
- instalacja wentylacji mechanicznej (REKUPERACJA)
- okna PCV TRZYSZYBOWE
- instalacja elektryczna wraz z osprzętem
- instalacja wodno-kanalizacyjna

CENA: 368.000 zł brutto

Osiedle Kryształowe położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego w centralnej części województwa zachodniopomorskiego. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.

Naturalne piękno otaczającej przyrody sprawia, iż Osiedle Kryształowe najczęściej wybierane jest przez osoby poszukujące spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz szukające bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny. Ukształtowanie i powierzchnia otaczającego terenu oraz infrastruktura jeziora Miedwie umożliwiają z kolei zarówno beztrosko spędzone chwile w gronie najbliższych, jak i aktywny wypoczynek: biegi, rowery, windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking.

Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.

Atutem Osiedla Kryształowego jest również zorganizowana pełna infrastruktura osiedla, w tym ulice dojazdowe do domów wraz z poboczem i chodnikami. Dla podniesienia walorów estetycznych zostały nasadzone rośliny ozdobne w pasach zieleni ulic osiedlowych.

dane kontaktowe
mapa dojazdu
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.
Kobylanka
tel. kom. 725 777 888
zgłoś do moderacji
A2 - idealmedia dół