Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (193) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (43) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (256) ››      Praca   (407)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu

numer ogłoszenia 520, dodano 14-08-18, odsłon 2214, edytuj
sprzedamPraca

SILVERHAND jest polską agencją pracy o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych firm w szeroko pojętej branży elektrycznej. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z zatrudnieniem u pracodawców niemieckich, austryjackich oraz szwajcarskich. Dla Państwa oznacza to, że prawdopodobieństwo znalezienia dzięki nam pracy za granicą jest bardzo wysokie. Czynimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zapewnić Państwu bezpieczne oraz finansowo satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą.

Elektryk/ elektromonter niemiecka umowa o pracę od zaraz!

Miejsce: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Frankfurt, Monachium

Obowiązki:

  • kompleksowa elektryka budowlana lub
  • elektryka przemysłowa (do wyboru – dysponujemy różnymi aktualnymi ofertami)
  • pilnie poszujemy także elektryków utrzymania ruchu oraz autmatyków / szafy sterownicze

Wymagania:

co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny!) - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta

wyuczony zawód: elektryk, elektromonter lub elektronik (ewentualnie elektromechanik)

Oferta:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich (szwajcarskich lub austriackich)
  • atrakcyjna stawka w granicach 9-11 euro/godz. netto – na rękę w Niemczech, 31-24 CHF brutto bez zakwaterowania w Szwajcarii
  • zakwaterowanie gratis w dobrych warunkach (dotyczy Niemiec)
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości – informujemy o tym)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • stały kontakt z biurem w Polsce
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
  • od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej
  • pobierz z naszej strony internetowej www.silverhand.eu darmowy słownik polsko-niemiecki dla Elektryka!

Sposób składania aplikacji:

Zapraszamy do składania aplikacji! Codziennie aktualne oferty!

SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).

Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV: praca@silverhand.eu

Przyśpieszysz tym samym proces rekrutacji.

Tel. 697 317 027

Tel. 785 624 599

Tel. 733 562 583

Skype: silverhand.natalia

Z

awsze aktualne oferty na stronie internetowej www.silverhand.eu

Informacje dodatkowe:

Siedziba Firmy SILVERHAND Dominik Matczak

ul. Spokojna 30

63-440 Raszków

Minimalne wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

dane kontaktowe
mapa dojazdu
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.
Poznań ul. Bosa4/6
tel. kom. 697 317 027
wyślij wiadomość e-mail ›