Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

dodaj ogłoszenie

ogłoszenia

››      Pompy ciepła   (187) ››      Geotermia   (4) ››      Rekuperacja   (11) ››      Energetyka słoneczna   (62) ››      Biomasa, biogaz, biopaliwa   (144) ››      Energetyka wiatrowa   (42) ››      Odnawialne źródła energii   (41) ››      Projektanci   (13) ››      pozostałe ogłoszenia   (219) ››      Praca   (406)
przedział cenowy
pokaż ogłoszenia, które miały podaną cenę za produkt lub usługi
znajdź ogłoszenie
wpisz numer ogłoszenia, słowo z jego tytułu lub opisu
 
numer ogłoszenia 804, dodano 15-05-13, odsłon 2851, edytuj

Do sprzedazy elektrownia wodna  o mocy 130 kW. Inwestycja polega na odbudowie istniejącego jazu oraz uruchomienie przy nim elektrowni wodnej, w oparciu o istniejące już obiekty, które przeszły gruntowny remont, w oparciu o zachowanie konstrukcji młynówki i komór turbinowych. Parametry : wysokość spadu 2,40 m, przepływowość 7 m3/s, 2 turbiny typu Kaplan o mocy 75 kW każda, nowo wybudowana stacja transformatorowa oraz słup linii napowietrznej do przyłącznia do sieci Tauron, szafy sterowniczo-rozdzielcze ( pełna automatyka), grunt wraz z zabudowaniami i jaz  z zamknięciem ruchomym- własnościowy. Do zakończenia inwestycji pozostało :
- zakup 1 szt turbiny Kaplan
- wykonanie przepławki dla ryb na jazie, której obecnie jest brak ( możliwość uzyskania dotacji).
Dla inwestycji został wykonany raport o oddziaływaniu na Środowisko
Elektrownia usytuowana jest w miejscu dawnej siłowni, na wyspie ( powierzchnia działki o powierzchni 3418 m2), która jest własnością Inwestora. Działka ma dostęp do drogi publicznej i według planu miejscowego położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ( 2 MN ).
Eksploatacja elektrowni wodnej będzie bezobsługowa.
Szczegółowe informacje - Krzysztof Wojtkowski
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 

 

 

                                          

dane kontaktowe
Serwis portalenergia.pl nie posiada dodatkowych danych ogłoszeniodawcy, poza zawartymi w ogłoszeniu.

tel. kom. 694 42 52 64
wyślij wiadomość e-mail ›
zgłoś do moderacji