Drogi użytkowniku

Flash nie bangla, Flash kaput ;-(

Włącz obsługę Flash lub ściągnij najnowszą wersję Adobe Flash Player.

› forum portalenergia.pl

szukaj na forum

Energia
2013-03-25 15:43 100%
1

Energia słoneczna w Polsce

rozpoczęty ponad rok temu przez Energia

Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie rynków energetyki słonecznej termalnej. Tylko w ubiegłym roku sprzedaż kolektorów słonecznych w Polsce wzrosła o 70%. Coraz częściej spotyka sie równiez przydomowe kolektory. Co sądzicie o energii słonecznej?

oceń temat 0 0 zgłoś do moderacji
NotNow
2013-03-26 13:50 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez NotNow

Energia słoneczna? Jak już, to tylko na południu ;-)

oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-12-05 11:29 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Kavte

Ja jestem zdania, że szczególnie przy budowie nowych domów powinno się myśleć o energii słonecznej. Rozważyć czy nie będzie lepiej zainwestować w nią, zamiast w tradycyjne źródła energii. Szczególnie jak jest jeszcze jakaś szansa na dotacje. Firma Sunvoltenergy podaje, że zysk z domowej elektrowni dachowej spokojnie może wynosić około 800 zł na miesiąc (adres www z tą informacją). Jeżeli faktycznie oprócz tego, że technologia jest przyjazna środowisku, da się jeszcze dzięki niej zaoszczędzić (choćby i w długim terminie), to zdecydowanie warto o tym pomyśleć.

oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2014-10-03 12:56 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Rundahonorowa

Trzeba przede wszystkim rozwazyć, czy instalacje oparte na energii słonecznej będa w stanie funkcjonować jako jedyne, wystarczające źródło ogrzewania domy bądź ciepłej wody. Może warto zainwestowac np. w pompy ciepła?

oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2017-11-28 14:27 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez gptrans

Wykonuję [url=http://www.gptrans.com.pl/dzwig-uslugi-dzwigowe]usługi dźwigowe i miałem okazję kilka razy montować panele słoneczne. Sprawdają się one - moim zdaniem - w przypadku małych rodzin.

oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
Jeśli chcesz dodać odpowiedź musisz się zalogowaćdodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis portalenergia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).